Kariera w Vollers

Kierowca zawodowy w ruchu lokalnym (m/k/d)

Lokalizacja Bremen
Czas pracy pe?ny eta
Zatrudnienie na sta?e

Nasi zawodowi kierowcy stanowią trzon naszego zespołu. Jako zawodowy kierowca w transporcie lokalnym na wczesnych i późnych zmianach, bezpiecznie dostarczasz nasze towary do miejsca przeznaczenia! Niezależnie od tego, czy chodzi o pociągi silosowe, ładunki masowe czy transport kontenerów: znasz się na rzeczy i zawsze zachowujesz zimną krew!

Spojrzenie za kulisy

Dołącz do naszej kierowcy Franzi! Przyjrzyj się jej zróżnicowanej pracy. Dowiedz się, co Franzi tak bardzo lubi w swojej pracy i co sprawia, że praca w Vollers Bremen jest dla niej tak wyjątkowa.

📹Kliknij tutaj, aby obejrzeć film

Zadania

Twoje zadania – ekscytujące

  • Przewozisz ładunki masowe i kontenery na terenie Bremy (transport krótkodystansowy, lokalny).
  • Jeździsz w ciągu dnia w Bremie, okolicach Bremy, do Hamburga, Zagłębia Ruhry lub innych miejsc - wieczorami i w weekendy jesteś w domu.
  • Transport z różnymi typami naczep: Walkie, wywrotka, przyczepa taśmowa, podwozie.
  • Wygodny załadunek i rozładunek naszych towarów za pomocą podwozia wywrotki (zielona kawa / towary luzem / towary masowe) w naszych magazynach i u klienta - nie musisz rozładowywać palet.
  • Twój przydział zmian jest ustalany z Tobą z wyprzedzeniem (wczesna lub późna zmiana z uwzględnieniem Twoich osobistych preferencji - łatwe do pogodzenia z rodziną)
  • Sprawdzasz poprawność jednostek ładunkowych
  • Sprawdzasz dokumenty towarzyszące
  • W razie potrzeby dokonujesz rezerwacji slotu za pośrednictwem aplikacji.
  • Opracowywanie tras za pomocą cyfrowego planowania tras na tablecie

Wymagania

Twój profil – przekonujący

  • Prawo jazdy kategorii CE
  • Świadectwo kwalifikacji kierowcy (95s)
  • Doświadczenie jako kierowca
  • Pożądane doświadczenie w transporcie towarów masowych i/lub kontenerów
  • Gotowość do pracy na wczesnych i późnych zmianach lub tylko na późnych zmianach
  • Pewność siebie, przyjazne podejście do klientów
  • Dobra znajomość języka niemieckiego

Co mo?emy zaoferowa?

Atrakcyjne wynagrodzenie

Nasze wynagrodzenie jest zgodne z rynkiem i oparte na wynikach.

Korzyści kapitałotwórcze

Oferujemy naszym pracownikom comiesięczny dodatek na świadczenia tworzące kapitał, wspierając w ten sposób tę subsydiowaną formę oszczędzania.

Plan emerytalny

Oferujemy comiesięczne składki na plan emerytalny.

Wynagrodzenie urlopowe

Raz w roku wypłacamy wynagrodzenie urlopowe.

Bonus świąteczny

Osładzamy okres świąteczny, wypłacając premię świąteczną.

Pracownik - rekrutacja - premia dla pracownika

Kiedy rekrutujesz nowego współpracownika, otrzymujesz premię.

Wolne weekendy

Nie musisz martwić się o pracę w weekendy.

Czas dla rodziny

Będziesz w domu wieczorami i w weekendy.

Skoordynowana praca zmianowa

Twoja osobista sytuacja i preferencje są brane pod uwagę. Pracę można pogodzić z czasem wolnym i rodziną.

Leasing rowerów elektrycznych

Mobilność dla pracowników - oferujemy leasing rowerów eBike dla naszych pracowników.

A yellow dumbbell Fitness dla firm
Fitness dla firm

We współpracy z EGYM Wellpass oferujemy firmowy fitness dla naszych pracowników.

Stała osoba kontaktowa

Masz stałego kierowcę i opiekuna floty, który odpowie na Twoje osobiste pytania i wątpliwości.

Pojazd stacjonarny

Pracownikowi zostanie na stałe przydzielony pojazd, który będzie współdzielił (zmiana po zmianie) ze współpracownikiem.

Konstrukcja pojazdu

Wspierasz menedżera floty w konfiguracji pojazdu i dysponujesz własnym budżetem na indywidualny projekt pojazdu.

Ustrukturyzowana orientacja

Z nami nie zostaniesz rzucony na głęboką wodę!

Świetny zespół

Od razu stajesz się jednym z nas i pracujesz w przyjaznym, silnym zespole.

Szkolenie modułowe (95)

Pokrywamy koszty szkolenia. Na czas jego trwania zostaniesz zwolniony z pracy.

Darmowy sprzęt

Sprzęt, taki jak odzież robocza, zostanie zapewniony.

Miejsca parkingowe za darmo

Oferujemy bezpłatne miejsca parkingowe przed biurem.

Dobre połączenia transportowe

Praca bezpośrednio nad Wezerą w Überseestadt w Bremie z dobrymi połączeniami komunikacyjnymi dla samochodów i transportu publicznego (tramwaj 2, 3, 5, autobus 20).

Ekscytujący świat

Czekają na Ciebie interesujące tematy związane z logistyką, portem, kawą, kakao i herbatą.

Wype?nij ten formularz, aby zg?osi? si? bezpo?rednio do nas. Wkrótce si? z Tob? skontaktujemy.

Laura Buning

HR Manager

Berthold Vollers GmbH

Speicherhof 308
28217 Brema
Niemcy